Kontakt:

Giełdy

 

BitBay

Binance

 

Płatności

 

Akceptowanie płatności

 

 

Wymiana kryptowalut bitcoin

Najpopularniejsze giełdy kryptowalut w Polsce i na świecie: 

 

 

 

BitBay Polska giełda kryptowalut bitcoin

 

 

BitBay to największa polska giełda kryptowalut, która powstała w 2014 roku w Katowicach. Od początku działalności na czele BitBay stoi Sylwester Suszek – popularyzator idei kryptowalut, członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin oraz prelegent wielu branżowych konferencji.

 

https:/bitbay.net

 

 

Wpłaty:

 • Bitcoin i inne kryptowaluty

 • Przelew bankowy: PLN, EUR, USD, GBP

 • Karta płatnicza

 

Wypłaty:

 • Bitcoin i inne kryptowaluty

 • Przelew bankowy: PLN, EUR, USD, GBP

 • W bankomatach w całej Polsce

 

Poradnik - Filmiki:

 

Giełdy kryptowalut

 

Giełdy są najpopularniejszym miejscem kupna, sprzedaży i wymiany kryptowalut. Transakcje zawierane są pomiędzy użytkownikami, a giełda pełni rolę pośrednika. Na rynku funkcjonuje bardzo dużo giełd. Warto korzystać z tych, które mają dobrą płynność, dużą ofertę kryptowalut, niskie koszty transakcji, a w razie problemów dobrą obsługę klienta. Nie wszystkie giełdy obsługują waluty tradycyjne, ale warto z nich również korzystać ponieważ mają większy wybór kryptowalut. 

 

Większość giełd wymaga od swoich użytkowników zweryfikowania konta poprzez przesłanie skanu dokumentu tożsamości wraz z potwierdzeniem adresu zamieszkania. Ma to na celu przeciwdziałanie prania pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (KYC/AML).

 

Giełdy są doskonałym instrumentem do prowadzenia arbitrażu, który polega na zakupie waluty na jednej giełdzie, przesłanie jej na inną i sprzedaniu. Zarabia się na różnicy kursowej po uwzględnieniu kosztów wymiany i przesyłu pomiędzy giełdami.

 

Bezpieczeństwo

 

Korzystając z giełd kryptowalut należy pamiętać o zachowaniu ostrożności i zabezpieczeniu się przed niepożądanym dostępem do naszego konta przez osoby trzecie. Rejestrując się na giełdzie należy pamiętać, aby utworzyć silne hasło. Dodatkowo konto warto zabezpieczyć za pomocą Google Authenticator. Jest to dwuetapowa weryfikacja (2FA) czyli Twoje hasło + kod wygenerowany przez aplikację Google Authenticator zainstalowaną na telefonie. Podczas instalowania aplikacji należy zrobić kopię kodu QR. Dzięki temu w przypadku odinstalowania aplikacji lub utraty telefonu będziemy w stanie odzyskać dostęp do konta. 

 

Dla zwiększenia naszego bezpieczeństwa powinniśmy dywersyfikować nasze środki. Najlepszym rozwiązaniem jest założenie konta na kilku giełdach, tak aby nie trzymać wszystkich kryptowalut w jednym miejscu. Do każdej giełdy powinno używać się innego hasła. Nie zaleca się przechowywania większej ilości kryptowalut na giełdzie. Giełdę powinniśmy traktować jako pośrednika do bieżącej wymiany kryptowalut, natomiast większe ilości powinny powędrować do portfela zewnętrznego np Trezor, Ledger Nano S

BitBay Polska giełda kryptowalut Bitcoin

WymianaKrypto   

 

 

Wymiana Kryptowalut Bitcoin
Wymiana kryptowalut bitcoin
Polska Giełda Kryptowalut Bitbay Rejestracja
Ledger Nano S - Najlepszy portfel sprzętowy do przechowywania kryptowalut
Największa giełda kryptowalut na świecie
Największy kantor kryptowalut na świecie
Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce
Sprzętowy portfel kryptowalut
Polski kantor kryptowalut Bitcoin
Sklep z gadźetami o tematyce kryptowalut
Złoto srebro inwestycyjne, sztabki
kantorbitcoin.pl

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Binance - najpopularniejsza giełda kryptowalut na świecie


Największa giełda kryptowalut na świecie. Kupimy na niej Bitcoina oraz wiele innych kryptowalut. 

 

 

Wpłaty:

 • Bitcoin i inne kryptowaluty
 • Przelew bankowy
 • Karta płatnicza

 

Wypłaty:

 • Bitcoin i inne kryptowaluty
 • Przelew bankowy
 • Karta płatnicza

 

Poradnik:

 

Jak kupić krypto przy pomocy przelewu i karty