WymianaKrypto
Jak kupić krypto przy pomocy przelewu i karty
Handluj bezpiecznie na największej giełdzie kryptowalut
ARI10 - Kantor i portfel kryptowalut
PortfelBitcoin.pl - internetowy portfel do przechowywania kryptowalut
Zacznij inwestować w kryptowaluty już od 10 PLN
Rejestracja konta na giełdzie Zonda - Jak kupić Bitcoina

Rejestracja konta na Zonda

Pierwszym krokiem do szybkiego i bezpiecznego zakupu kryptowalut jest zarejestrowanie konta na platformie Zonda. Kliknij przycisk „zaloguj” lub „załóż darmowe konto”, następnie podaj swój adres email. Po chwili otrzymasz wiadomość email z prośbą aktywacji konta. Po kliknięciu przycisku „Aktywuj konto” zostaniesz poproszony o podanie loginu oraz hasła, a także PIN - kodu bezpieczeństwa, który będzie pomocny przy kontakcie z biurem obsługi klienta.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Weryfikacja konta na Zonda

Weryfikacja konta jest wymagana aby móc korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. Proces weryfikacji przebiega w dwóch etapach:

 

I poziom - po pozytywnym zweryfikowaniu danych z formularza weryfikacyjnego otrzymasz uprawnienia do wpłat kryptowalut i walut FIAT przelewem bankowym.

 

II poziom - po zaakceptowaniu dokumentu potwierdzającego adres otrzymujesz dostęp do pełnej funkcjonalności systemu - w tym do wpłat ekspresowych i wypłat.

Wpłata na konto Zonda

Aby dokonać wpłaty Bitcoin, Litecoin, Ether, Lisk, Dash czy innej kryptowaluty, z menu po lewej stronie wybierz zakładkę Portfele, a następnie wybierz walutę, którą chcesz wpłacić. Wybierz opcję Wpłata i skopiuj widoczny adres do wpłaty lub użyj skanera kodów QR.

 

Wpłata zostanie dodana do Twojego konta po uzyskaniu odpowiedniej ilości potwierdzeń z sieci.

 

Aby dokonać wypłaty, w zakładce Portfele, po wyborze odpowiedniej waluty, wybierz opcję Wypłata. Wprowadź adres odbiorcy oraz kwotę przelewu.

Zakup i sprzedaż kryptowalut na platformie Zonda

Mając środki na saldzie można od razu dokonać kupna/sprzedaży kryptowalut. Aby to zrobić należy przejść do zakładki „Giełda”, która znajduje się w panelu po lewej stronie.

 

Jeśli zależy Ci na szybkim zakupie lub sprzedaży kryptowalut to należy skorzystać z opcji „Szybka transakcja”. Wybierz ilość kryptowaluty lub kwotę za którą chcesz dokonać zakupu lub sprzedaży. System automatycznie wyliczy przybliżoną sumę, którą otrzymasz (może ona się zmieniać wraz ze zmianą aktualnie wystawionych ofert) dokonując zakupu od najkorzystniejszej oferty jaka aktualna wystawiona jest na giełdzie. Po kliknięciu „KUP” lub „SPRZEDAJ” transakcja zostanie zrealizowana natychmiastowo a środki zostaną dodane do Twojego salda.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Jak kupić krypto przy pomocy przelewu i karty
Handluj bezpiecznie na największej giełdzie kryptowalut
ARI10 - Kantor i portfel kryptowalut
PortfelBitcoin.pl - internetowy portfel do przechowywania kryptowalut
Zacznij inwestować w kryptowaluty już od 10 PLN
Wymiana kryptowalut bitcoin

Strona o charakterze informacyjno-edukacyjnym dotyczącym kryptowalut. Zamieszczamy tutaj informacje o Portfelach, Giełdach, Kantorach, Bitomatach oraz Płatnościach Bitcoin

Giełdy

Zonda

Binance