Kontakt:

Giełdy

 

BitBay

Binance

 

Płatności

 

Akceptowanie płatności

 

 

Wymiana kryptowalut bitcoin

WymianaKrypto   

 

 

Wymiana Kryptowalut Bitcoin
Wymiana kryptowalut bitcoin
Polska Giełda Kryptowalut Bitbay Rejestracja
Ledger Nano S - Najlepszy portfel sprzętowy do przechowywania kryptowalut
Największa giełda kryptowalut na świecie
Sprzętowy portfel kryptowalut
Sklep z gadźetami o tematyce kryptowalut
Złoto srebro inwestycyjne, sztabki
kantorbitcoin.pl
Polska Giełda Kryptowalut Bitbay Rejestracja
Polska Giełda Kryptowalut Bitbay Rejestracja
Największy kantor kryptowalut na świecie
Najlepsza giełda kryptowalut w Polsce
Jak kupić krypto przy pomocy przelewu i karty

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Mając środki na saldzie można od razu dokonać kupna/sprzedaży kryptowalut. Aby to zrobić należy przejść do zakładki „Giełda”, która znajduje się w panelu po lewej stronie.

 

Jeśli zależy Ci na szybkim zakupie lub sprzedaży kryptowalut to należy skorzystać z opcji „Szybka transakcja”. Wybierz ilość kryptowaluty lub kwotę za którą chcesz dokonać zakupu lub sprzedaży. System automatycznie wyliczy przybliżoną sumę, którą otrzymasz (może ona się zmieniać wraz ze zmianą aktualnie wystawionych ofert) dokonując zakupu od najkorzystniejszej oferty jaka aktualna wystawiona jest na giełdzie. Po kliknięciu „KUP” lub „SPRZEDAJ” transakcja zostanie zrealizowana natychmiastowo a środki zostaną dodane do Twojego salda.

Zakup i sprzedaż kryptowalut na platformie BitBay

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Aby dokonać wpłaty Bitcoin, Litecoin, Ether, Lisk, Dash czy innej kryptowaluty, z menu po lewej stronie wybierz zakładkę Portfele, a następnie wybierz walutę, którą chcesz wpłacić. Wybierz opcję Wpłata i skopiuj widoczny adres do wpłaty lub użyj skanera kodów QR.

 

Wpłata zostanie dodana do Twojego konta po uzyskaniu odpowiedniej ilości potwierdzeń z sieci.

 

Aby dokonać wypłaty, w zakładce Portfele, po wyborze odpowiedniej waluty, wybierz opcję Wypłata. Wprowadź adres odbiorcy oraz kwotę przelewu.

Wpłata na konto BitBay

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Weryfikacja konta jest wymagana aby móc korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. Proces weryfikacji przebiega w dwóch etapach:

 

I poziom - po pozytywnym zweryfikowaniu danych z formularza weryfikacyjnego otrzymasz uprawnienia do wpłat kryptowalut i walut FIAT przelewem bankowym.

 

II poziom - po zaakceptowaniu dokumentu potwierdzającego adres otrzymujesz dostęp do pełnej funkcjonalności systemu - w tym do wpłat ekspresowych i wypłat.

Weryfikacja konta na BitBay

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

Pierwszym krokiem do szybkiego i bezpiecznego zakupu kryptowalut jest zarejestrowanie konta na platformie BitBay. Kliknij przycisk „zaloguj” lub „załóż darmowe konto”, następnie podaj swój adres email. Po chwili otrzymasz wiadomość email z prośbą aktywacji konta. Po kliknięciu przycisku „Aktywuj konto” zostaniesz poproszony o podanie loginu oraz hasła, a także PIN - kodu bezpieczeństwa, który będzie pomocny przy kontakcie z biurem obsługi klienta.

Rejestracja konta na BitBay

Rejestracja konta na giełdzie BitBay - Jak kupić Bitcoina